Kamioni del nga rruga duke shkaktuar trafik më pas tek Hani Elezit
Një kamion ka përfunduar jashtë rrugës në aksin rrugor Hani i Elezit-Paldenicë.

Sipas disa fotografive të publikuara në rrjetet sociale shihet se shoferi ka humbur kontrollin e kamionit dhe i njëjti ka përfunduar jashtë aksit rrugor, duke bllokuar gjithë rrugën.

Si pasojë e këtij bllokimi janë shkaktuar dhe rradhë të gjata trafiku. /albeu.com/


Shtuar më 12/03/2019, ora 17:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori