Kadri Kastrati, anëtari i ri i kryesisë së PDK-së
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës, është rritur për nga numri i anëtarëve.

Edhe pse subjekti më i madh politik në vend nuk ka lëshuar ndonjë njoftim zyrtar së fundmi është raportuar se Kadri Kastrati dhe Abelard Tahiri tanimë janë zgjedhur si anëtarë të rinj të kryesisë se PDK-së.

Gjatë ditës së sotme zv/ministri i Drejtësisë, Lirak Çelaj ka dhënë dorëheqjen nga ky post. /albeu.com/

Shtuar më 20/03/2017, ora 17:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}