Kadri Kastrati, anëtari i ri i kryesisë së PDK-së
Pëlqej
Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës, është rritur për nga numri i anëtarëve.

Edhe pse subjekti më i madh politik në vend nuk ka lëshuar ndonjë njoftim zyrtar së fundmi është raportuar se Kadri Kastrati dhe Abelard Tahiri tanimë janë zgjedhur si anëtarë të rinj të kryesisë se PDK-së.

Gjatë ditës së sotme zv/ministri i Drejtësisë, Lirak Çelaj ka dhënë dorëheqjen nga ky post. /albeu.com/

Shtuar më 20/03/2017, ora 17:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori