Kaçaniku shpenzon nga paratë e qytetarëve 50 mijë euro për lap-topa
Më datën 17 të muajit të kaluar, drejtuesit e Komunës së Kaçanikut kurorëzuan edhe kontratën e fundit për vitin që shkoi.

Kontrata me titullin “Furnziim me Llap Topa dhe Projektorë”, i kushtoi kësaj komune me hiç mq pak se 50 mijë e 427 euro.

Kontrata në fjalë thekson se për këtë shumë të hollash do t’i kenë 142 lap top, 36 copë projektorë si dhe 2 kompjutera.

Shtuar më 06/01/2019, ora 11:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori