Junik/ Nuk e jepte borxhin, plagoset me thikë
Pëlqej
Policia e Kosovës ka njoftuar për një plagosje të lehtë që ka ndodhur ndërmjet dy personave në Junik, shkruan albeu.com.

"Lagjja Gaxherr-Junik 16.10.2017-12:10. Viktima mashkull K-Shqiptar ka raportuar se pas një mosmarrëveshje rreth një borxhi të mëhershëm është sulmuar me një mjet të mprehtë –thikë nga i dyshuari mashkull K-Shqiptar.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Gjakovës dhe pas trajtimit është liruar. Rasti është duke u hetuar." thuhet në raportin e policisë./albeu.com/
Shtuar më 17/10/2017, ora 11:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori