Jep dorëheqje sekretarja e MKK-së
Sekretarja e përhershme në Ministrinë e Komuniteteve dhe Kthimit, Zana Kotorri ka dhënë sot dorëheqjen nga posti që mbante. Burimet e Indeksonline brenda këtij institucioni kanë thënë se Kotorri sot ka paraqitur dorëheqjen nga detyra.
Ndryshe, Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës ka filluar hetimet ndaj sekretares Kotorri.


Ndaj saj kanë nisur hetimet në lidhje me rastin kriminal ku është dëmtuar financiarisht një qytetar nga Komuna e Ferizajt. /albeu.com/
Shtuar më 10/04/2013, ora 11:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori