Jep dorëheqje Izet Ibrahimi nga NISMA
Anëtari i NISMA, Izet Ibrahimi pritet që sot të jap dorëheqje nga kjo Kryesi. Kështu kanë bërë të ditur burime të Gazetës Tribuna.

Xhevat Bislimi dhe Ibrahimi ka qenë kundër koalicionit me Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës.

Ndërkohë sot gjatë ditës pritet të bëhet publike dorëheqja e Ibrahimit, i cili është edhe kryetar i degës për Drenas, nga vjen edhe Jakup Krasniqi. /Albeu.com/
Shtuar më 28/04/2016, ora 10:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori