Jejko Kaçin takon përfaqësuesit e AKR-së
Jelko Kacin
Jelko Kaçin, zëvendës-kryetari i delegacionit të Parlamentit Evropian (PE) për Evropën Juglindore, ka zhvilluar takime në Kosovë me u.d.i kryetarit të AKR-së Ibrahim Makolli dhe përfaqësuesit tjerë të partisë Ibrahim Gashi dhe Myzejene Selmani.

Në këtë takim u bisedua për çështjen e plotësimit të kushteve për liberalizimin e vizave për kosovarët, si dhe zhvillimeve aktuale politike dhe ekonomike në vend. /albeu.com/

Shtuar më 20/05/2011, ora 14:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori