Jashari: Drenasi ka marrë pamje tjetër
Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari bashkë me asamblistët e tij kanë bërë homazhe pranë shtatoreve të heronjve, Fehmi e Xhevë Lladrovci në Drenas.

Jashari është i shoqëruar edhe nga kryetarit i Drenasit, Ramiz Lladrovci, fotografi kjo postuar nga i pari i Skenderajt në llogarinë e tij Facebook, përcjellë Indeksonline.

Drenasi ka marrë pamje tjetër!

Drenasi ka më tepër hijeshi me shtatoren e dy trimave!
Lavdi jetës dhe veprës së heronjve, Fehmi dhe Xheva Lladrovci!”, ka shkruar përbri fotografisë Jashari.
Shtuar më 11/11/2018, ora 20:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori