Jahjaga takon Obamën
Presidentja e Republikës, Atifete Jahjaga mori pjesë në pritjen tradicionale të Presidentit të ShteteveBashkuara të Amerikës, Barak Obama për liderët shteteve pjesëmarrëse në sesionin e rregullt vjetor të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara.

Në rrjetin social, Facebook, Jahjaga ka publikuar fotografinë me Barak dhe Mishel Obamën. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2014, ora 10:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori