Jahjaga pret Princin Charles në aeroport
Presidentja në ikje e Kosovës Atifete Jahjaga, ka dalë në aeroportin e Prishtinës për ti uruar mirëseardhje Princit Charles dhe Dukeshës Camilla të cilët sapo kanë arritur.

Presidentja Jahjagaaeroport për të pritur Princin dhe Dukeshen, ishte bashkë me ambasadorin britanik në Kosovë Ruiairi O'Connell./Albeu.com/
Shtuar më 18/03/2016, ora 18:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori