Jahjaga në ceremoninë e inaugurimit të Erdogan
Presidentja Atifete Jahjaga mori sot pjesë në ceremoninë e inaugurimit të Presidentit të ri të Turqisë Recep Tayyip Erdogan. Edhe pse vendet më të mëdha perëndimore kanë bojkotuar ceremoninë e inaugurimit të Presidentit të ri, në këtë ceremoni kanë marrë pjesë rreth 90 delegacione nga shtete afrikane, aziatike, të Lindjes së Mesme si dhe të disa vendeve europiane përfshirë edhe Shqipërinë. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2014, ora 17:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori