Jahjaga mendon edhe për trupin, ja fotot në palestër (FOTO LAJM)

Atifete Jahjaga kujdeset që në daljet publike të jetë në formë dhe e kuruar.

Indeksonline ka siguruar disa foto ku shihet presidentja e Kosovës duke bërë stërvitje në palestër.

Sportive dhe me vullnet të hekurt për të qenë në superformë si një ish police që është. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2015, ora 14:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori