Jahjaga: Drejtësia të veprojë mbi kriminelët
Presidentja Atifete Jahjaga ka dënuar krimin e rëndë, të vrasjes së kandidatit për deputet, Elvis Pista.

Ajo tha se në emër të presidencës, të institucioneve dhe të qytetarëve të Kosovës ngushëllon familjen Pista për ngjarjen e rëndë.

Jahjaga nënvizoi se akte të tilla kriminale janë cënim i rëndë i ligjit dhe rendit në Kosovë. /albeu.com/
Shtuar më 15/06/2014, ora 14:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori