Jahjaga dhuratë për Princin Charles (FOTO-VIDEO)

Princi i Uellsit, Charles, dhe dukesha Cornwall, janë pritur nga presidentja ne largim e Kosovës, Atifete Jahjaga.


Jahjaga i beri edhe dy dhurata speciale Princit Charles. /albeu.com/


Shtuar më 19/03/2016, ora 10:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori