Jahjaga dhe Mustafa sot në Manastirin e Deçanit
Zyra e Presidencës ka njoftuar se presidentja Atifete Jahjaga dhe kryeministri Isa Mustafa sot do të vizitojnë Manastirin e Deçanit.

Kjo vizitë do të bëhet me rastin e Krishtlindjeve Ortodokse./albeu.com/


Shtuar më 07/01/2015, ora 09:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori