Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
Jacobson optimiste për dialogun
Në vizitën e saj në Ferizaj ambasadorja e SHBA-së në Kosovë, Tracey An Jacobson është shprehur optimiste sa i takon dialogut që po zhvillohet sot në Bruksel.

“Është rasti i fundit që edhe Kosova edhe Serbia, kanë diçka shumë për të arritur dhe të dyja e dinë që është rasti i fundit që t’i lënë mbrapa të gjitha ato vite të vështira dhe të punojnë drejtë diçkaje të vërtetë”, ka thënë ambasadorja Jacobson, në takimin që pati me përfaqësuesit e Komunës së Ferizajt dhe ata të FSK-së. /albeu.com/
Shtuar më 02/04/2013, ora 16:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori