Ja viktimat e gjakmarrjes sot në Gjakovë
Dy personat që u vranë sot në Gjakovë janë Pal e Hil Hili.

Dyshohet se ata janë vrarë nga pjesëtarë të familjes fqinje.

Policia ka thënë për Express, se deri më tani është një i dyshuar, por që për arsye hetimi nuk do të bëhet publik emri.

Viktimat janë të moshës 14 dhe 41 vjeç. /albeu.com/

Shtuar më 01/08/2014, ora 13:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori