Ja si u duken bashkëshortet e politikanëve gjatë votimit (FOTO LAJM)

Sot në Kosovë, po mbahen zgjedhjet e pushtetit lokal.

Tashmë kanë votuar politikanët më të rëndësishëm të vendit, dhe
padyshim që rëndësi të madhe gratë e politikanëve sot i japin paraqitjes së tyre, pra veshjes.

Më poshtë mund të shihni se si u vishen gratë e këtyre politikanëve: Hashim Thaçit, Ramush Haradinajt, Kadri Veselit, Isa Mustafës, Shpend Ahmetit dhe Shyqyri Bytyqit. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2017, ora 12:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori