Ja si ka qenë Gjilani dikur
Pëlqej
Qyteti i Gjilanit padyshim mbetet akoma një qytet i bukur.

Në këtë fotografi, shihet se si ka qenë qyteti diku nga vitet '70-të, transmeton Portali Albeu.com.

Të paktën sa tregon fotoja, qyteti ka qenë i gjallëruar dhe me urbanë./albeu.com/

Shtuar më 21/08/2014, ora 16:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori