Ja si festuan deputetët e opozitës (VIDEO)
Pas votimit kundër ndryshimeve kushtetuese, që pamundësoi themelimin e Gjykatës Speciale nga Kuvendi i Kosovës, solli mjaft entuziazëm në radhët e opozitës, transmeton Indeksonline.

Donika Kadaj-Bujupi, Ramush Haradinaj, Fatmir Limaj, Pal Lekaj, Ilir Deda, Time Kadriaj, Bali Muharremaj e plotë të tjerë nga opozita “çakin” duart dhe përqafohen mes vete.

Kujtojmë se me 75 vota për, 7 kundër dhe 2 abstenime, Kuvendi nuk miratoi ndryshimet e Kushtetutës së Kosovës./albeu.com/
Shtuar më 26/06/2015, ora 18:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori