Ja si është katandisur ky ish-luftëtar i UÇK-së
Ai quhet Dibran Çela dhe ka qenë ish-luftëtar i UÇK-së. Familja e tij ndodhet në një situatë mjaft të vështirë ekonomike.

Dibrani i ka thënë Tribunës se mezi ia arrin të mbajë frymën dhe se ka shumë vështirësi.

Vajza e tij, Albina vuan nga leukemia dhe ka me javë të tëra që rri e shtruar në Klinkën e Pediatrisë në QKUK.

Babai ka thënë se e ka shumë të vështirë të kurojë vajzën e tij, Albinën, pasi duhen mjaft para për ta bërë këtë gjë.

Dibran Çela ka rrëfyer se madje është zhytur edhe në borxhe e kredi vetëm që tia shlyejë paratë e mjekimit vajzës. /albeu.com/

Shtuar më 07/09/2014, ora 15:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori