Ja si e vranë serbët Ardian Brahimin
Driton Ibrahimi, kushëriri i Ardian Ibrahimit ka rrëfyer se si është vrarë Ardiani nga forcat policore serbe.

Ai ka dhënë detaje lidhur me vrasjen e kushëririt të tij në Kushtovë.

“Ata kanë qene duke ecur rrugës në mal dhe një person me uniformë serbe ka dal ne mes te rrugës dhe ka gjuajtur me armë në drejtim të Ardianit, Albertit dhe Albionit. Kushërinjtë e mi nuk kanë qenë në kufirin me Serbinë, ata kanë qenë në malin e tyre pasi që katër kilometra larg nga aty është kufiri me Serbine”, ka thënë ndër të tjera Dritoni për Indeksonline.

Albert dhe Albion Ibrahimi tashmë ndodhen të shtrirë në QKUK. /albeu.com/
Shtuar më 29/08/2014, ora 14:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori