Ja si e uron OVL e Dukagjinit Haradinajn
Organizata e Veteranëve të luftës së UÇK-së, në Dukagjin, i ka uruar kryeministrit Haradinaj punë të mbarë, duke besuar se si në luftë, ashtu edhe tani, do jetë promotor i përparimit dhe përmirësimit të gjendjes në të cilën ndodhet vendi.

OVL e UÇK-së në Dukagjin po ashtu, përgëzon të gjithë qytetarët e Kosovës me rastin e ç'bllokimit të shtetit dhe fillimin e punës së Qeverisë./albeu.com/
Shtuar më 11/09/2017, ora 15:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori