Ja si e quan Anita Haradinaj kryetarin e Pejës (FOTO)

Postimi në Facebook i Anita Haradinajt
Anita Muçaj, gazetarja në RTK dhe gruaja e liderit të AAK-së Ramush Haradinaj, e ka quajtur fundërrinë kryetarin e komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri.

Në një postim në Facebook ajo shkruan: "Fundrrinat si Ti E kane pru ne kete gjendje Kosoven! Rezultat i fundrrinave si ti jane kriju dyshime mbi vlerat e kombit tim!"

Reagimi i zonjës Haradinaj vjen pas /albeu.com/

Shtuar më 03/11/2015, ora 09:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori