Ja si do të jetë moti sot në Kosovë
Moti sot në Kosovë, e enjte 27 tetor 2016 parashikohet të jetë mot kryesisht me vranësira dhe reshje shiu, ndërsa gjatë pasdites reshje dëbore në vise malore.

Era do fryj nga Veri-Lindja 20 deri 50 km/h.

Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga 2-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 10-C./Albeu.com/

Shtuar më 27/10/2016, ora 07:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori