Ja si do të jetë koha sot ne Kosovë
Mot me diell dhe vranësira të shpërndara do të karakterizojë Kosovën ditën e sotme.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet 15-17 gradë Celsius.

Shtypja atmosferike do të mbetet rreth vlerave të normales. Do të fryjë erë nga drejtimi i jugperëndimit me shpejtësi deri 9m/s./Albeu.com/
Shtuar më 05/11/2016, ora 07:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori