Ja pasuria e Kadri Veselit
Numri dy i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka para, por jo dhe aq shumë pasuri ngase mund të kemi menduar.

Ai ka një shtëpi me vlerë 97 mijë euro dhe tjetrën me vlerë 125 mijë euro.

Veseli posedon po ashtu dhe një makinë tip "Xhip" me vlerë 16 mijë euro.

Ndërkohë, para që i ka të gatshme ai ka thënë se i ka 13 mijë euro. /albeu.com/

Shtuar më 21/08/2014, ora 17:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori