Ja mesazhi i Mustafës për Haradinajn dhe Limajn
Kryeministri Isa Mustafa ka komentuar dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga posti i deputetit.

Mustafa ka thënë se, pret nga Haradinaj dhe Limaj që t’i kontribuojnë punës në Kuvend.

"Ajo që unë pres nga Haradinaj, veçmas nga Limaj, sepse janë njerëz që kanë punuar në institucione, kanë kontribuar në institucionet e Republikës së Kosovës, kanë dhënë kontribut për këtë liri dhe pavarësi, pres që ata t’i kontribuojnë demokracisë dhe punës së Parlamentit të Kosovës, pavarësisht nëse Haradinaj është apo jo tani deputet i Parlamentit të Kosovës", ka thënë kryeministri Mustafa. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2016, ora 17:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori