Ja kush do ta zëvendësojë Jakup Krasniqin
Pas dorëheqjes së Jakup Krasniqit, vendi i tij mbeti përkohësisht bosh.

Por, se tashmë është mësuar emri i zëvendësuesit të Krasniqit.

Ai do të jetë Enver Hoti dhe ka marrë në zgjedhjet e 8 qershorit gjithsej 3634 vota./albeu.com/

Shtuar më 20/01/2015, ora 19:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori