Ja kush do jetë shefi i kabinetit të Haradinajt nëse fiton zgjedhjet
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Nëse koalicioni parazgjedhor PDK-AAK-NISMA del fituese në zgjedhjet e parakohshme që do të mbahen më 11 qershor në Kosovë, atëhere, shefi i kabinetit të Haradinajt do të jetë Avni Arifi.

Ndryshe, Avni Arifi dje ka bërë me dije se nuk do të jetë në listën për deputetë përcjell "Zëri". /albeu.com/

Shtuar më 19/05/2017, ora 14:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori