Ja "Kulla e ekstremistëve"
Kjo është "Kulla e jetimit".

Në të besohet se kanë bujtur ekstremistët, që më tej janë nisur për në luftërat e Irakut dhe të Sirisë.

Te kjo kullë ka dhoma gjumi, faltore, kënd për lodra të fëmijëve etj.

Ky vend është një strehë e ekstremistëve, që përdornin fenë për justifikimet e veprimeve të tyre. /albeu.com/

Shtuar më 17/08/2014, ora 10:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori