Ja ku do të shkojë Jakup Krasniqi
Ish-kryetari i parlamentit Jakup Krasniqi dha dorëheqje nga politika dhe nga aktivizimi i tij për Nismën për Kosovën.

Një person i quajtur Nim Shabani ka shpërndarë në rrjete sociale një fotografi në formë shakaje me Krasniqin.

Sipas karikaturës, Jakup Krasniqi "pasi ka lënë politikën, ka ikur të luajë me Barcelonën"./albeu.com/Shtuar më 23/01/2015, ora 19:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori