Ja kërkesa për tërheqjen e Demarkacionit (DOKUMENT)
Klan Kosova ka siguruar kërkesën e Qeverisë së Kosovës drejtuar Kuvendit për tërheqjen e Demarkacionit nga rendi i ditës së sotme.

Edhe pse qytetarët e Kosovës protestuan kundër kalimit të demarkacionit me Malin e Zi, pritet qe qeveria dhe kryetari i parlamentit të vendosë një datë tjetër. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2016, ora 16:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori