Ja kandidatët për deputetë të Listës Serbe (FOTO LAJM)
Pëlqej
Shumica e kandidatëve për deputetë në Listën Serbe janë nga Mitrovica, pjesë e së cilës është edhe kryetari i kësaj iniciative qytetare, Slavko Simiç dhe zëvendëskryeministri në detyrë, Branimir Stojanoviç.

Kjo listë është dorëzuar edhe në Komisionin Qendror Zgjedhor, përcjell "Klan Kosova". /albeu.com/

Shtuar më 19/05/2017, ora 12:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori