Ja çfarë thanë mediat serbe për shtyrjen e vendimit për Haradinajn (FOTO LAJM)

Ndërkohë që në gjykatën në ColmarFrancës, pritej të jepej vendimi për lirimin apo ekstradimin e kreut të AAK-së, kanë rëguar edhe mediet serbe.

Ato kanë shkruar për seancën e sotme dhe shtyrjen e marrjes së një vendimi për Ramush Haradinajn.

Lajmi është raportuar nga portalet më të mëdha serbe.

Kujtojmë se gjykata në ColmarFrancës vendosë shtyrjen e marrjes së vendimit për në datën 6 prill. /albeu.com/
Shtuar më 02/03/2017, ora 10:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori