Ja cila është marrëveshja mes AAK-së dhe NISMA-s (FOTO LAJM)

AAK dhe NISMA pritet që në orën 16:00 të nënshkruajnë një marrëveshje koalicioni. Këto dy parti e kanë quajtur këtë marrëveshje si element bazë për siç kanë thënë funksionimin e përbashkët.

RTV Dukagjini ka siguruar dokumentin e marrëveshjes, e cila pritet të nënshkruhet nga dy kryetarët e partive Ramush Haradinaj nga AAK dhe Fatmir Limaj nga NISMA. /albeu.com/
Shtuar më 18/04/2016, ora 15:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori