Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
Ja çfarë ndodhi sot në gjyqin e grupit të Drenicës
Në Gjykatën Themelore të Mitrovicës ka vazhduar procesi gjyqësor kundër grupit të Drenicës.

Dëshmitarë aty ka qenë një grua, e cila ka thënë se dëshmitari F, burri i saj ka qenë spiun.

Ajo ka shtuar se nuk e di se çfarë ka ndodhur me dëshmitarin F, pasi nuk ka më marrëdhënie me të.

Ndërsa, vëllai i F ka shtuar se jeton në Gjermani ka vite dhe nuk dinte asgjë se çfarë ka ndodhur në jetën e të vëllait.

Ndërkohë, avokatët e të akuzuarve kanë kërkuar nga trupi gjykues që të akuzuarit të mbrohen në liri./albeu.com/


Shtuar më 08/10/2014, ora 17:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori