Ish-presidentja e Kosovës merr vendimin drastik, ndahet nga bashkëshorti
Ish-presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga, duket se është drejt divorcit dhe për këtë i ka nisur edhe proceduarat.

Pas thashethemeve se mes saj dhe bashkëshortit, dentistit Astir Kuqi ka pasur mosmarrëveshje, “Prive” raporton se Jahjaga dhe Kuqi kanë nisur proceduart e divorcit, por ish-presidentja ka refuzuar të marrë pjesë në seancën gjyqësore.

Sipas burimeve afër çiftit, ata e dinë mirë se ky është fundi i martesës së tyre disa vjeçare.

Atifete Jahjaga ka qenë e presidentja e parë femër në Kosovë.
Shtuar më 04/02/2018, ora 22:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori