Ish-aktivisti i Vetëvendosjes: Do ti gjuaj Albinit me vezë
Ish-aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje, Shkëlezn Gashi e ka paralajmëruar Albin Kurtin se do ti gjuajë me vezë.

Ai ka thënë se këtë gjë do ta bëjë në ditën që Albini do të shkojë për negociatat me Serbinë.

Gashi e akuzon Kurtin se po shkatërron parimet e Vetëvendosjes dhe se u bashkangjit me bllokun, duke mos iu përmbajtur parimeve.

Shkëlzen Gashi ka qenë dikur aktivist i Vetëvendosjes, ndërsa tanimë merret me shkrime dhe është autor i disa librave. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2014, ora 15:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori