Isa Mustafa refuzon letrën e Albin Kurtit: Kjo nuk është një letër zyrtare
Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa">Isa Mustafa">Mustafa">Mustafa">Mustafa ka folur për letrën">letrën e dërguar nga LVV, shkruan Gazeta Blic.“Letrën">Letrën do ta shohim dhe do ta analizojmë.

Letra nuk është zyrtare”, ka shkruar ai.Ai tha se LDK është e interesuar që të gjejë zgjidhje dhe të formohen instituiconet.

Sipas tij, edhe LVV duhet të angazhohet për formimin e qeverisë së re.

Shtuar më 16/01/2020, ora 16:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori