Isa Mustafa nuk e jep dorëheqjen
Sot është mbledhur në një mbledhje urgjente Lidhja Demokratike e Kosovës.

Kjo parti është mbledhur për të analizuar rezultatin e arritur në zgjedhje.

Një anëtar i kryesisë së LDk ka thënë për Bota Press se Lidhja Demokratike e Ksoovës do të vazhdojë misionin e saj dhe se Isa Mustafa do të jetë kryetar i kësaj force politike.

Edhe pse Mustafa pati deklrauar se në rast se humbet zgjedhjet do të ikte nga posti i kryetarit, deri më tani një gjë e tillë nuk ka ndodhur. /albeu.com/
Shtuar më 09/06/2014, ora 17:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori