Imami i xhamisë dyshohet për kërcënimin e familjes së Thaçit
Kallxo.com ka siguruar një vendim të gjykatës ku ofrohen detaje për identitetin dhe pozitën e personit i cili u arrestua për kërcënimin e familjes së presidentit Hashim Thaçi.

Sipas këtij vendimi i dyshuari është është Asllan Bajraktari imam i xhamisë në Jashanicë.

Nga ana e tij, Bajraktari ka mohuar të ketë kryer veprën e cila i vihet në barrë.

Arsyeja e kërcënimit thuhet të jetë pakënaqësia e qytetarit me ndarjen e një subvencioni në bujqësi. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2018, ora 18:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori