Imami Enes Goga: U dëmtua imazhi im, i BIKU-t dhe i Kosovës (VIDEO)
Imami Enes Goga, pas lirimit nga paraburgimi nga prokurori i çështjes, është prononcuar lidhur me këtë rast.

Ai tha se arrestimi i tij është prishje e imazhit të tij, e familjes së tij, e BIK-ut dhe e shtetit të Kosovës.

Imami megjithatë, tha se edhe në raste të tilla, ai së bashku me imamë të tjerë po mundohen ta ruajnë qetësinë.

Imam Enes Goga u arrestua nën dyshimin e përhapjes së ideve ekstreme dhe nxitje të urrejtjes, por u la sot i lirë. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2014, ora 15:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori