Prokuroria: Ja pse janë arrestuar imamët
Pëlqej
Sot në mëngjes është zhvilluar operacioni, ku janë arrestuar 15 persona, ndër ta 14 imamë dhe një politikan, Fuad Ramiqi.

Nga prokuroria kanë thënë se mbi personat bie akuza e "rrezikimit të sigurisë kombëtare", raporton Zëri.

Prokuroria Speciale e Kosovës shprehet se do të vazhdohet më tej me procedurat ligjore në koordinim me strukturat e tjera kompentente. /albeu.com/
Shtuar më 17/09/2014, ora 12:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori