Imam Latifi nervozohet me mediat (VIDEO)
Imami nga Mitrovica, Fatmir Latifi ka kritikuar së fundmi mediat se pse ata nuk po merren me priftin, Anton Kçirën, i cili kohë më parë kishte ofenduar gjithë shqiptarët e Kosovës.

“Pse se ka kritiku askush atë popin prej amerikës, shqiptari i Kosovës, i cili ka thënë se “turp i qoft që Millosheviqi s’ka arritë 2 milion qenë me i mbyt, neve muslimanëve na ka qujt qen”. Vallai spo ja ngjes, ai e ka thënë këtë sen”, ka thënë imami Latifi.

Sipas imamit feja islame është komplete dhe se të vetmit hoxhallarët janë njerz të cilët janë të drejtpërdrejt. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2014, ora 16:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori