I propozon publikisht për fejesë, ç'pati Robert Berisha me deputeten shqiptare? (FOTO LAJM)

Aktorja dhe së fundmi deputetja shqiptare, Adriana Matoshi është shumë aktive në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka publikuar një selfie, ku ka marrë shumë komente.

Mirëpo, komenti që ka tërhequr më shumë vëmendje është ai i këngëtarit Robert Berisha.

“Më fal, a po fejohemi?”, i ka shkruar ai.

Me siguri dyshja janë miq shumë të mirë dhe ky koment është vetëm një shaka.

Kujtojmë se Adriana po shijon prej kohësh historinë e dashurisë me Keith Groeneveld.
Shtuar më 23/02/2021, ora 09:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori