I huaji erdhi me dron në Prishtinë por u arrestua
Policia e Kosovës ka bërë të ditur në raportin ditor se është arrestuar një shtatas i huaj për arsyen se po xhironte pa lejë me dron në sheshin Zahir Pajaziti, shkruan albeu.com

"Sheshi ‘Zahir Pajaziti’, Prishtinë 01.10.2017-13:05. I dyshuari mashkull shtetas i huaj, është ndaluar dhe shoqëruar në stacion policor, pasi që i njëjti ka bërë incizime me dron në disa pjesë të shesheve në Prishtinë.

Me vendim të prokurorit droni konfiskohet ndërsa i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt." thuhet në raportin e policisë./albeu.com/
Shtuar më 02/10/2017, ora 10:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori