I ftohti pushton Kosovën, sot -16
Dita e sotme në të gjithë Kosovën pritet të mbajë pjesërisht vranët dhe në disa raste edhe me diell.

Temperaturat minimale pritet të variojnë nga -14 gradë celcius në -16 gradë celcius, ndërsa ata maksimale nga -5 gradë celcius në -2 gradë celcius.

Sipas sinoptikanëve, sot dhe nesër pritet të mbajë mot i ftohtë, ndërsa më ngrohtë pritet të jetë fundjava.
Temperaturat do të rriten gjatë të enjtes./albeu.com/


Shtuar më 02/01/2015, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori