I burgosuri kthehet nga leja me plot dhurata për shokët por e pëson
Një i burgosur ishte liruar për vikendshtëpi, por rrugës për kthim në burg i është gjetur një qese me drogë. Rasti ka ndodhur në Burgun e Dubravës.

“Raportohet se i dyshuari mashkull shqiptar i cili ishte i burgosur ka qëndruar për vikendshtëpi. Gjatë kthimit për vuajtje të dënimit tek i dyshuari gjatë kontrollit janë gjetur dhe konfiskuar tetë qese najloni të mbështjella me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë”, thuhet në raportin e policisë.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori.
Shtuar më 02/01/2018, ora 14:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori