I burgosuri djeg qelinë në burgun e Prizrenit
Edhe një i paraburgosur në burgun e Prizrenit, ka shprehur revoltë ndaj mbajtjes së tij në paraburgim, dhe ka djegur dhomën e tij të qelisë.

Këtë e ka konfirmuar, Drejtori i Shërbimit Korrektues të Kosovës, Nehat Thaqi.

“Nuk ka tentu me bë vetëvrasje, ishte vetëm një shenjë revolte për mbajtjen e tij në paraburgim”, ka thënë Thaqi.

Ai tregoi se personi në fjalë, ia ka vënë flakën çalisë së tij. Mirëpo, i njëjti nuk ka marrë lëndime në trupore.Shtuar më 08/03/2019, ora 17:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori